Strona główna · Nasza firma · Referencje · Kontakt · Galeria zdjęć · Wesoła kołyska Czerwca 23 2024 10:07:19
Nasza firma

Nasza firma funkcjonuje na rynku polskim już od 1998 roku w branży : 'schody'. Stanowimy kilku osobowy, solidny zespół o wysokiej kulturze osobistej i zawodowej, który jest wysoko wyspecjalizowany w produkcji i montażu schodów.

Nasze produkty cieszą się wysokim uznaniem wśród naszych klientów. Nasze produkty są wykonywane z dowolnego gatunku drewna, oraz barwione w szerokiej gamie kolorów, według wzornika firmowego. Produkowane przez nas schody w większości są oparte na konstrukcji drewnianej, policzkowej, ażurowe lub z podstopniami. Balustrady przy schodach i na górnej kondygnacji są wykonywane z drewna, i kompozycji drewna z metalem, szkłem, oraz balustrad ze stali nierdzewnej.

Nasze schody wykonywane są zgodnie z najbardziej wyszukanymi gustami naszych klientów z wysoką estetyką wykonania będącym doskonałym zwieńczeniem wnętrza. Dają poczucie bezpieczeństwa z uwagi na zachowanie odpowiednich odległości pochwytów i tralek, oraz właściwego rozłożenia stopni na całej linii biegu schodów.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów. Wiemy jak dużo znaczy zarówno terminowość dostaw, szybkość realizacji projektów oraz czas montażu. Rozumiemy czym jest wysoka jakość, dokładność dopasowania do wnętrza, dobór właściwych słoi, estetyka wykonania.

Copyright © 2006-2012
Kopiowanie zdjęć surowo zabronione